Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Aidas_Kravickis]

2 posters

Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Aidas_Kravickis] Empty Aplikaciją į karo akademiją #1 [Aidas_Kravickis]

Rašyti  Aidas_Kravickis Pen. 07 09, 2010 5:04 pm

In Character

1) Vardas:Aidas
2) Pavardė:Kravikcis
3) Gimimo metai:1987
4) Kontaktai:839799
5) Adresas:Liepų 8
6) Lytis:Vyras
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai):Esu Aidas Kravickis iš Lietuvos, Los Santos / Jodvarniunai . Mano šeimos surinkimas yra labai sunkus, Mama mire kaip man buvo 8 metai, tuo tarpu ejo pora dienu net nenutokiau kad jie jau žuvo kartu su teciu „auto avarija“ ... Turiu 2 brolius viena Mariu jam dabar yra 27 metai ir dar turiu Manta jam dabar yra 24 metai, o man 23 metai, esu 2 pagal broliu strukturos gimimo datu dalyje . Mano pomegiai yra menki, kaip Krepšinis, kitos sporto šakos . Viena ryta pabudes gavau „SMS“ žinute, kad dede Tomas gavo koma nuo alkocholio jis ji vartoja 8 metus be sustojimo, kiekis po kiekio . Gaudavo jis pinigu iš kraujo centro ir kitu dalyku . Viena ryta pasakau tai Mantui, atejau prie Mariaus, o jis buvo ant žemes miegojo po gimtadienio šventes tuomet aš pritupes patapšnojau per peti ir jis pakele galva, o aš jam pradejau viska pasakoti jis išpradžiu nieko nesuprato taciau viska liepia pakaroti, aš tai dariau kartojau visas progdnozes ir kitas dalis . Jis atsistojo apsirenge ir mes išskubejome i Autobuso stoti tuomet, nusipirkome bilietus i Montgomeri ir po poros minuciu išvažiavome i MonTgomeri ten nuvykome prie dedes namo ir apžiurejome, Marius paskambino i ligonine ir paklause ar Tomas yra, gavome atsakyma kad jis ten yra, taciau namuose tik lojo kieme šuo . Po kiek laiko nuvykome i ligonine ir ten pamateme dede Komoje, tuomet Marius pasake kad vykstame i Los Santos . Nuvykome per pora valandu Auto Stotimi . Nuejome i buta surinkome daiktus ir išvažiavome i MonTgomeri palikome Los Santos miesta . Po geru 50 minuciu atvykome i MonTgomeri, ten gabojo skelbimas, kad nuomoja buta . Mes isikuremia ir dabar cia gyvename kuri laika . Po kiek laiko gavome žinia kad dede mire ligonineje atsikeles gavo širdies smugi . Dabar cia gyvename . Susiradome šiokius tokius darbus, kad butu galima isimoketi už nuoma ir pavalgyti, dabar taupome ant mašinos ir nuosavo buto .
Cool Jūsų nuotrauka:Aplikaciją į karo akademiją #1 [Aidas_Kravickis] F244e6fcbe895ab739c867de6d1ce70a660
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas?:Mokykla,ir mokinuosi dar neakivaiždžiai.
10) Šeimyninė padėtis:Nevedęs
11) Fizinė būklė:Puiki
12) Psichinė būklė:Stabili
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj):Ne.
13.1) jeigu teistas, už ką?:-
14) Suprantate, kad šis darbas gali būti pavojingas?:Taip


Out of character


1) Vardas:Aidas
2) Amžius:14
3) RP patirtis:apie 1metus
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?:Taip
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?:Taip
Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.

Aidas_Kravickis

Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-07-09

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Aidas_Kravickis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Aidas_Kravickis]

Rašyti  Arturas Tamulis Pen. 07 09, 2010 6:13 pm

Sveikiname. Jūsų anketa priimta.

-MGKP

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume