Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikacija į karo akademiją #2 [Vygantas_Stūglys]

2 posters

Go down

Aplikacija į karo akademiją #2 [Vygantas_Stūglys] Empty Aplikacija į karo akademiją #2 [Vygantas_Stūglys]

Rašyti  Vygantas_Stuglys Št. 07 10, 2010 7:42 am

In Character

1) Vardas: Vygantas.
2) Pavardė: Stūglys.
3) Gimimo metai: 1990/07/16
4) Kontaktai: Dar neįsigijau lietuviško mobiliojo ryšio kortelės.
5) Adresas: Šiuo metu esu apsistojęs parapijos namuose, kadangi į Lietuvą atvykau vos prieš dvi dienas.
6) Lytis: Vyras.
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai): Gimiau Olandijoje, Amsterdame. Mano tėvas Lietuvis, mama Olandė. Turiu dvigubą pilietybę. Mano tėvas nėra labai doras žmogus, dėl to jis man nėra pavyzdys. Visada buvau stropus mokinys, nevengiau sportinės užklasinės veiklos. Šiuo metu esu tik baigęs vidurinę Amsterdamo Tannburgo vidurinę mokyklą. Turiu pabrėžti, kad olandijoje yra 13 klasių, o ne 12. Neseniai atvykau į Lietuvą, į tą patį miestelį kur gyveno mano šeima. Mano tėvas užtraukė nedorą vardą mūsų pavardei čia, aš tikiuosi tai atitaisyti.
Cool Jūsų nuotrauka: Aplikacija į karo akademiją #2 [Vygantas_Stūglys] Cocooc8.th
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas?: Amsterdamo Tannburgo vidurinę mokyklą 13 klasių.
10) Šeimyninė padėtis: Nevedęs.
11) Fizinė būklė: Puiki.
12) Psichinė būklė: Neturiu sau priekaištų.
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Ne, nesu teistas nei Lietuvoje, nei Olandijoje.
13.1) jeigu teistas, už ką?: -
14) Suprantate, kad šis darbas gali būti pavojingas?: Taip, bet tai mane savotiškai traukia.

Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.


Out of character


1) Vardas: Paulius.
2) Amžius: 15
3) RP patirtis: 3 metai 4 mėnesiai.
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?: Taip.
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?: Taip, skaičiau viską.

Vygantas_Stuglys

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-07-10

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į karo akademiją #2 [Vygantas_Stūglys] Empty Re: Aplikacija į karo akademiją #2 [Vygantas_Stūglys]

Rašyti  Arturas Tamulis Antr. 07 13, 2010 3:53 am

MGKP


Anketa atmesta. Prašome sutvarkyti anketą

Priežastys:
Dar vis vyksta #1 karo akademija. Taisyklėse parašyta išjungti šypsenėles.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume