Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikacija į Karo akademiją 2# [Aidas Navickas]

2 posters

Go down

Aplikacija į Karo akademiją 2# [Aidas Navickas] Empty Aplikacija į Karo akademiją 2# [Aidas Navickas]

Rašyti  Aidas_Navickas(tikrasis) Tr. 07 21, 2010 2:41 am

In Character

1.) Vardas:Aidas
2.) Pavardė:Navickas
3.) Gimimo metai:1984
4.) Kontaktai: Mobilusis telefonas: 779851
5.) Adresas: Montgomerio Viežbutis 8
6.) Lytis: Vyras
7.) Trumpas gyvenimo aprašymas (nemažiau 5 sakinių): Gimiau 1984 metais Klaipėdoje. Mokiausi Varpo mokykloje(dabartinėje gimnazijoje). Mokydamasis gimnazijoje lankiau bokso treniruotes bei žaidžiau tinklinį. Baigęs mokslus stojau į KU (Klaipėdos Universitetą). Atsimokęs ten ketverius metus stojau į Klaipėdos policijos akademiją. Vėliau stojau į policijos pareigūnų gretas, tačiau dėl etatų mažinimo buvau atleistas iš pareigų. Dabar šluoju gatves bei tikiuosi rasti geresnį darbą.
8.) Jūsų nuotrauka: Aplikacija į Karo akademiją 2# [Aidas Navickas] 29
9.) Ką esate baigę, Išsilavinimas?: Klaipėdos Universitetą(ketveri studijų metai) aukštesnysis išsilavinimas.
10.) Šeimyninė padėtis: Nevedęs.
11.) Fizinė būklė:Sveikas
12.) Psichinė būklė:Sveikas
13.) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Nesu.
13.1) jeigu teistas, už ką?: -
14.) Suprantate, kad šis darbas gali būti pavojingas?: Taip, pilnai tai suprantu.
15.) Jūsų ūgis: 1,87m.


Situacijos


1. Su'Role Play'inkite tokią situaciją: einate gatve ir pamatote sumuštą žmogų, sunkios būklės, kuriam reikia pagalbos. Ką darysite?:
Pirmiausia aš pribegčiau prie žmogaus ir patikrinčiau ar jis vis dar gyvas. Antra aš pasiemęs savo telefona bendru pagalbos numeriu (112) iškviesčiau medikus bei policija į nusikaltimo vietą. Kol šios atvažiuotų aš stengčiausi išklausinėti žmogų apie nusikaltėlius, kad atvažiavus policijai aš juos galėčiau apibūdinti. Taip pat laukdamas policijos ir greitosios prašyčiau praeivių pagalbos, kad padėtų išlaikyti žmogų sąmoningą bei gyvą.



2. Įsivaizduokite situaciją: pamatote, kad gatvėje vyksta muštynės, daug žmonių apsupę tuos kurie mušasi ir jūs neturite jokio ginklo, tik raciją ir telefoną. Kaip pasielgumėte?:
Visu pirma su racija informuočiau kolegas, jog reikia pagalbos tokiu ir tokiu adresu, ir jog reikia skubiai, nes gali smarkiai nukentėti žmonės. Antra Telefonu iškviesčiau policija bei medikus, tam atvejui jeigu besimušantys būtų sunkiai sužaloti. Laukdamas aš skinčiausi kelia pro minia ir šaukčiau jog aš esu karininkas ir kad šios muštynės turi tučtuojau liautis. Sulaukęs kolegų pagalbos, bei padedant policijai eitume malšinti muštyniu iki galo ir gaudyti bėgančių chuliganų.



Out of character


1) Vardas:Laurynas
2) Amžius:15 metų
3) RP patirtis [1/10 ir kaip vertinate savo RP]:8/10
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?:Žinau.
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?: Taip žinau ir nematau prasmės būti korumpuotam.
Skaičiau taisykles ir su jomis susipažinau

Aidas_Navickas(tikrasis)

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-07-21

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į Karo akademiją 2# [Aidas Navickas] Empty Re: Aplikacija į Karo akademiją 2# [Aidas Navickas]

Rašyti  Arturas Tamulis Tr. 07 21, 2010 3:21 am

MGKP


Sveikiname, jūsų anketa priimta.

-laukite tolimesnių nurodymų.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume