Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis]

2 posters

Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis] Empty Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis]

Rašyti  Rokas_Mickaitis Sk. 06 20, 2010 12:59 am

In Character

1) Vardas:Rokas
2) Pavardė:Mickaitis
3) Gimimo metai:1990/04/29
4) Kontaktai: RokasMickus@gmail.com (netikras)
5) Adresas:Montgomerio Taikos gatvė 12,20
6) Lytis:Vyras
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai): Aš,Rokas Mickus gimiau Dilimore miestelyja.Tėvas dirbo pareigūnu,mama sesele.Buvau labai vikrus.Mama man pasakojo kad aš buvau labai kalbus.Vos,tik suėjo 1metai su keliais mėnesiais jau pramokau kalbėti.Kadangi,abu tėvai dirbo valdiška darba mazai turėjo man laiko.Tai kai suėjo 3metai pradėjo leisti į Darželi.Man į jį eiti labai patikdavo.Ten aš dažniausiai žaizdavau su kareivukais,lėktuvukais ar taip karinėmis mašinytėmis.Suėjos 7-metams aš pradėjau eiti į BlueBerry pradine mokykla.Mokslai ėjosi labai gerai.Visus 4-metus gavau pagirimo raštus.Baigęs pradines įraše į BlueBerry pagrindine mokyklą.Ten ėjau 5-metus iki pat 10klasės.Mokinausi vidutiniškai.Iš draugų sužinojau apie tokia veikla kaip ''Šiaulių sąjunga".Ten mokino saviginos veiksmų,miegodavom miškuose,kasdavom apkasus,budavo pratybos su ginklais tušiomis kulkomis. Baigus pagr.mokykla stojau į Montgomerio Turizmo mokyklą.Prieš stojima kaip suėjo 18-metų stojau į KASP (Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgos).Baigęs mokslus apsigyvenau Montgomeryja.Ir iki dabar išėjau su Grandies būrio vado laipsniu.Viska praėjas kas Būtina stoju į Karines pajėgas.
8) Jūsų nuotrauka:Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis] 6318d9Aš šitas po dešine
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas? BlueBerry pagr.mokykla,Montgomerio Turizo mokykla.-Mokymosi vidurkis:8,5.
10) Šeimyninė padėtis: Nevedęs.
11) Fizinė būklė:Sportiškas
12) Psichinė būklė: Sveikas
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Neesu teistas.
13.1) jeigu teistas, už ką?: -
14) Suprantate, kad šis darbas yra pavojingas?:Suprantu.


Out of character


1) Vardas:Gytis
2) Amžius:13
3) RP patirtis: 9/10
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?:Taip
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?:Taip

Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.


Paskutinį kartą redagavo Rokas_Mickaitis, Antr. 06 22, 2010 7:09 pm. Redaguota 2 kartus(ų)

Rokas_Mickaitis

Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-06-19

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis]

Rašyti  Arturas Tamulis Sk. 06 20, 2010 5:05 pm

Laukite anketos atsakymo iki trečiadienio

-MGKP generolas, Artūras T.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis]

Rašyti  Arturas Tamulis Antr. 06 22, 2010 8:59 pm

Sveikiname, jūsų anketa priimta. Laukite tolesnių nurodymų.

-Montgomery karinės pajėgos.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Rokas_Mickaitis]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume