Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Justas Graninis]

2 posters

Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Justas Graninis] Empty Aplikaciją į karo akademiją #1 [Justas Graninis]

Rašyti  Justas Graninis Pen. 06 25, 2010 5:37 am

In Character

1) Vardas: Justas
2) Pavardė: Graninis
3) Gimimo metai: 1985
4) Kontaktai: J.Graninis@inbox.lt ((PM))
5) Adresas: MontGomerio 17.
6) Lytis: Vyras.
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai): Gimiau Lietuvoje, Fort Carson miestelyje. Ten augau, visada buvau labai ištvėrmingas, mėgdavau aktyvų poilsį, puikiai žaidžiau krepšinį. Mano tėvas buvo policininku, bet aš nenoriu tapti policininku.. Tai labai žema. Aš noriu ko nors aktyvesnio, noriu išliet save! Augdamas Fort Carson, sutikau daug išbandymų, kliūčių, bet visus sugebėjau apeit. Nerūkau, nors visi draugai rūkė - ir man siūlė. Negeriu, aktyviai sportuoju. Kekvieną dieną ryte po 10 kilometrų apibėgu. Baigiau Grigiškių "Šviesos vid-mokyklą", ir Lietuvos Karo Akademiją. Išsilavinimas: Vidurinis. Šeimos neturiu.
8 ) Jūsų nuotrauka: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Justas Graninis] A9813f132f42766a3a534417e44ce26d863
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas?: Grigiškių "Šviesios vid-mokyklą", Lietuvos Karo Akademiją, Išsilavinimas: Vidurinis.
10) Šeimyninė padėtis: Neturiu vaikų, žmonos, tik brolis.
11) Fizinė būklė: Gera, esu aktyvistas.
12) Psichinė būklė: Puiki.
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Niekada.
13.1) jeigu teistas, už ką?: -
14) Suprantate, kad šis darbas yra pavojingas?: Taip, visiškai tai suprantu, nes esu tarnavęs, ir daug patyręs.


Out of character


1) Vardas: Jevgenij
2) Amžius: 14 metų.
3) RP patirtis: 9/10, savo RP pradėjau prieš porą metų, dar puikiai pamenu, kaip nieko nesupratau RP, poto atsirado vienas žmogus, vardu Giega, jis valdė gaują RNDS (Rollas'n'da'street), stengiausi RPinti kuo geriau, bet man nepavykdavo. Giega tai pastebėjęs, pagelbėjo man mane išmokindamas, nuo tol puikiai RPinu. Iki šiol esu skolingas Giegai. Dabar kituose forumuose esu žinomas kaip OxyGen. Mano RP patirčiai ~3metai su pertraukom.
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?: Taip, suprantu tai.
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?: Taip, žinau ir visiškai su tuo sutinku.

Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.

Justas Graninis

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-06-25

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Justas Graninis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Justas Graninis]

Rašyti  Arturas Tamulis Pen. 06 25, 2010 4:04 pm

Sveikiname, jūsų anketa priimta. Laukite tolesnių nurodymų.

-Montgomery karinės pajėgos.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume