Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis]

2 posters

Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis] Empty Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis]

Rašyti  Haris_Adomaitis Kv. 07 01, 2010 11:54 pm

In Character

1) Vardas:Haris
2) Pavardė:Adomaitis
3) Gimimo metai:1976
4) Kontaktai:Haris@yahoo.com ((AŽ))
5) Adresas:Montgomerio viešbuti 8 kambarys
6) Lytis:V
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai):1982 Metu Liepos 2. Aš - Gimstu Vilniaus Ligonineje. Mama rėkia iš skausmo, tėtis nerimauja už palatos ribų, bet štai... Gimstu aš. Mamai sustoja pulsas, daktarai skuba jos gelbeti, bet per velu. Ji - mirštą. Aš mažas bejėgis kūdikias atėjas į šį pasaulį, tėtis - Armijos karininkas, kuris neturi laiko rūpintis manimi. Bet jis manes neatiduoda į vaikų namus, bet samdo aukles, ir moka joms pinigus... PO 2 METU Aš jau moku vaikščioti ir net šnekėti, tėtis manimi džiaugiasi. Visalaik prieš miegą tėtis atneša mirusios mamos portretą, ir leidžia man į jį žiurėti, aš ją atsiminu visalaik. PO 10 METU Man jau 12 aš jau šeštoje klasėje, mano svajone tapti karininku kaip ir mano tėtis, mano mokslai einasi gan gerai. Pareidamas namo pamačiau kelis vyrukus. Priėjau prie jų, ir sakau Sveiki, kaip sekas? aš nieko nespėjau sureguoti, man į galvą parėjo stiprus smūgis, aš atsijungiau. Atsikeliu, naktis 23:00. Pradedu bėgti namo, parbėges namo randu - Negyva tėva kraujo klane. Pradedu rėkti iš visos gerklės, kaimynai atsikelia ir iškviečia policiją. Aš pasimetes, išsigandes maniau reikės eiti nusižudyti... Mane atidave į vaikų namus. PO 6 METU. Man jau 18 metu, aš baiges mokyklą, galiu rinktis - Tėvo Karjera, ar Mokslo Karjėra, aš masčiau 2 menėsius, ir nusprendžiau vykti į Montgomeri, ten susirasti darbą. Viskas pasisuko kita linkme, aš nuvykau iki Area 69 ir užsirašiau į karo akademiją, ją baiges neturėjau kur eiti, tad susiradau barmeno darbą ir dirbau. PO 10 METU, dabar man jau 28 Metai, ir atsirado Los santos apygardos, Montgomerio burys. Taigi aš pretenduoju į jį, ir tikiusoi aš ten pateksiu.
8 ) Jūsų nuotrauka:Mano Fotografija
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas?:Mokykla, universitetas, karo akademija.
10) Šeimyninė padėtis:Nėra
11) Fizinė būklė:Gera, sportuoju.
12) Psichinė būklė: Stabili
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Ne, nesu.
13.1) jeigu teistas, už ką?: Nesu.
14) Suprantate, kad šis darbas yra pavojingas?:Taip žinau ir esu pasiruošes.


Out of character


1) Vardas:Kristis
2) Amžius:13
3) RP patirtis:2.5 Metai.
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?:Taip, žinau.
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?:Taip, žinau

Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.


Paskutinį kartą redagavo Haris_Adomaitis, Antr. 07 06, 2010 2:56 am. Redaguota 5 kartus(ų) (Reason for editing : Neleidžia Rusišku vardų.)

Haris_Adomaitis

Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-07-01
Miestas : Telšiai

http://www.kureiti.lt

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis]

Rašyti  Arturas Tamulis Pir. 07 05, 2010 6:37 pm

Prašome užpildyti anketą pagal nurodymus.

Pastabos: anketos nereikia rašyti centre, ji rašoma kairiajame šone.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis]

Rašyti  Haris_Adomaitis Antr. 07 06, 2010 2:57 am

Pataisyta

Haris_Adomaitis

Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-07-01
Miestas : Telšiai

http://www.kureiti.lt

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis]

Rašyti  Arturas Tamulis Antr. 07 06, 2010 3:11 am

Sveikiname, jūsų anketa priimta. Laukite tolesnių nurodymų.

-Montgomery karinės pajėgos.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją #1 [Haris Adomaitis]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume