Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikacija į Karo Akademija #1 [ Darius Rukšnys ]

2 posters

Go down

Aplikacija į Karo Akademija #1 [ Darius Rukšnys ] Empty Aplikacija į Karo Akademija #1 [ Darius Rukšnys ]

Rašyti  Darius_Ruksnys Pir. 07 12, 2010 10:22 pm

In Character

1) Vardas: Darius
2) Pavardė: Rukšnys
3) Gimimo metai: 1982-06-11
4) Kontaktai: 847746
5) Adresas: Stonkos gatvė 5.
6) Lytis: Vyras
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai):
Gimiau Vilniuje 1982 metais birželio 11 dieną.Esu baigęs Vilniaus licėjų ir Klaipėdos Policijos mokykla.Gyvenau su tėvais Vilniuje,kai man buvo 17 metų mirė Tėtis,o kai buvau išvykęs į Klaipėdą mokytis Policininko darbo,gavau baisę žinią,kad mirė mama.Tada mane atleido nuo tarnybos ir išleido palaidoti Mamos.Mama palaidojau iš šiokių tokių santaupų.Tada užbaigęs Klaipėdo Policijos akademiją,gavau kvietimą iš dėdės,kuris dėsto Kauno Medicinos Universitėte ir kvietė mane ten mokytis,daktaro specialybės ir nedelsdamas jį priėmiau.Tada nuvykau į Kauną,kur susitikau su savo dėde,jis man papasakojo,ką reikės pereiti ir aš linkteliau jam galva ir kitą dieną įstojau į universitetą.Ten man sekėsi gan neblogai,gaudinėjau gerą stipindyją,gyvenau pas dėde.Po penkių metų,man įteikė diplomą,kad sėkmingai baigiau universitetą ir tada,atsiveikinęs su dėde,iškeliavau ko toliau nuo miesto gyvenimo,tada išgirdau apie miestelį Montgomeri ir Polomino Creek,tada nusprendžiau,kad ten susirausiu sau vietos.Taip ir įvyko ir dabar laimingai gyvenu Montgomeryje.
Cool Jūsų nuotrauka:
http://mgrp.lt/images/skins/big/187.png
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas?: Vilniaus Licėjų,Klaipėdos Policijos Akademiją,Kauno Medicinos Universitetą.
10) Šeimyninė padėtis: nevedęs
11) Fizinė būklė: Pasiruošęs.
12) Psichinė būklė: geras,stabili.
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Nea.
13.1) jeigu teistas, už ką?: Nea.
14) Suprantate, kad šis darbas gali būti pavojingas?: taip.


Out of character


1) Vardas: Darius
2) Amžius: 15
3) RP patirtis: 1 metai ir 4mėnesiai
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?: Nežinojau,bet žinosiu dabar.
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?:Žinau.
Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.

Darius_Ruksnys

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-07-12

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į Karo Akademija #1 [ Darius Rukšnys ] Empty Re: Aplikacija į Karo Akademija #1 [ Darius Rukšnys ]

Rašyti  Arturas Tamulis Antr. 07 13, 2010 3:54 am

MGKP


Sveikiname, jūsų anketa priimta.

-laukite tolimesnių nurodymų.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume