Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila]

2 posters

Go down

Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila] Empty Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila]

Rašyti  Rokas Survila Sk. 07 18, 2010 11:57 pm

In Character

1.) Vardas: Rokas
2.) Pavardė: Survila
3.) Gimimo metai: 1983.09.21
4.) Kontaktai: 961123
5.) Adresas: Alyvų g. 11
6.) Lytis: Vyras
7.) Trumpas gyvenimo aprašymas (nemažiau 5 sakinųi): Gimiau Lietuvoje, Vilniaus apskrityje. Šeimoje buvau vienturtis. Mūsų šeima nebuvo nei turčiai, nei skurdžiai, gyvenom gerai, neturėjom problemų ir aš buvau patenkintas. Tėvas buvo pareigūnas, o mama sekretorė. Ėjau į mokykla, daug sportavau, boksavausi. Iš visų savo draugų išsiskyriau savo aktyvumu ir užsispyrimu. Ten gyvenau ir mokiausi iki 18metų ir tada dėl tam tikrų priežasčių turėjau išvykti. Taip atsidūriau Kauno mieste. Iš pradžių buvo sunku, gyvenau vienas iš tėvų siunčiamų pinigų, bet vėliau susiradau mechaniko darbą ir iš tos algos pragyvenau. Pratinausi prie miesto, ieškojau draugų. Kai pakankamai užsidirbau stojau į policijos akademiją, nes tai buvo mano vaikystės svajonė. Ten mokiausi ketverius metus. Per tą laiką mane puikiai parengė ir išmokė visų pagrindų. Po akademijos man pasiūlė darbą Klaipėdos apskrities policijoje. Aišku aš sutikau ir ten sėkmingai dirbau keturis metus iki tol kol buvau neteisingai apkaltintas, tada buvau išmestas, nes niekas manimi netikėjo. Po to įvykio aš persikėliau atgal į Kauną. Po kiek laiko gavau laišką su atsiprašymais ir siūlymas atgal į darbą ir paaiškinimu jog byla buvo iki galo išspręsta. Tada jau ten nebenorėjau sugrįžti.
8.) Jūsų nuotrauka: Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila] Jaksto_px250
9.) Ką esate baigę, Išsilavinimas?: Vilniaus apskrities vidurinė mokykla, Kauno policijos akademija
10.) Šeimyninė padėtis: Nevedęs
11.) Fizinė būklė: Puiki
12.) Psichinė būklė: Stabili
13.) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Ne
13.1) jeigu teistas, už ką?: -
14.) Suprantate, kad šis darbas gali būti pavojingas?: Taip
15.) Jūsų ūgis: 187cm


Situacijos


1. Su'Role Play'inkite tokią situaciją: einate gatve ir pamatote sumuštą žmogų, sunkios būklės, kuriam reikia pagalbos. Ką darysite?:
/me eidamas ramiai gatve pamato žmogų sunkios būklės
/me pribėga prie sužeistojo ir apžiūri jį
/do Sužeistasis nesiorentuoja aplinkoje, visas kraujuotas, purvinas
/me tyliai kažką palei nosį suburba
/me iš kišenės išsitraukia telefoną ir surenka "112"
-Reikia skubiai medikų "tokioje ir tokioje vietoje"
/me iš kišenės ištraukia servetėlę
/me su ja apšluosto kraujus
/do Po kelių minučių atvyksta medikai
-Štai sužeistasis, jį kažkas sumušė, pasirūpinkit juo
/do Medikai ištraukia neštuvus, ant jų užkelia sužeistąjį
/do Medikai įstumia neštuvus į GPA ir išvažiuoja


2. Įsivaizduokite situaciją: pamatote, kad gatvėje vyksta muštynės, daug žmonių apsupę tuos kurie mušasi ir jūs neturite jokio ginklo, tik raciją ir telefoną. Kaip pasielgumėte?:
Visu pirma išsitraukčiau telefoną ir iškviesčiau medikus bei policiją. Paskui pasiimčiau raciją, iškviesčiau pastiprinimą ir papasakočiau apie įvykį. Per tą laiką kol atvyktų pagalbą aš liepčiau atsitraukti žiūrovams muštynių ir bandyčiau sustabdyti muštynes, kai atvyktų pagalba tada sutramdytume mušeikas.

Out of character


1) Vardas: Rokas
2) Amžius: 14
3) RP patirtis [1/10 ir kaip vertinate savo RP]: 9/10
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?: Taip
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?: Taip

Skaičiau taisykles ir su jomis susipažinau


Paskutinį kartą redagavo Rokas Survila, Pir. 07 19, 2010 3:12 am. Redaguota 1 kartą

Rokas Survila

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-07-18

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila] Empty Re: Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila]

Rašyti  Arturas Tamulis Pir. 07 19, 2010 3:08 am

Prašome sytvarkyti ankteos pavadinimą.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila] Empty Re: Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila]

Rašyti  Rokas Survila Pir. 07 19, 2010 3:13 am

Arturas Tamulis rašo:Prašome sytvarkyti ankteos pavadinimą.
Sutvarkyta

Rokas Survila

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-07-18

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila] Empty Re: Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila]

Rašyti  Arturas Tamulis Antr. 07 20, 2010 7:14 pm

MGKP


Sveikiname, jūsų anketa priimta.

-laukite tolimesnių nurodymų.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila] Empty Re: Aplikacija į karo akademiją 2# [Rokas Survila]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume