Montgomery karinės pajėgos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aplikaciją į karo akademiją [b]#1[/b] [Antanas_Gecys]

2 posters

Go down

Aplikaciją į karo akademiją [b]#1[/b] [Antanas_Gecys] Empty Aplikaciją į karo akademiją [b]#1[/b] [Antanas_Gecys]

Rašyti  Antanas_Gecys Antr. 06 22, 2010 11:21 pm

In Character

1) Vardas: Antanas
2) Pavardė: Gecys
3) Gimimo metai: 1980/06/30
4) Kontaktai: 584261
5) Adresas: Švyturio g6, butas5.
6) Lytis: Vyras.
7) Trumpas gyvenimo aprašymas (apie 5 sakiniai): Taigi, gimiau ir augau Lietuvoje Kauno rajone Prienų miestelyje ten su savo nedidele šeima praleidau beveik visą savo gyvenimą su savo tėvo kur beje buvo elektrikas ir mama su broliu brolis yra truputy už mane vyresnis. Mano gyvenimo svajonę turbūt kaip ir kiekvieno 12-mečio, yra tokia paprasta kad jau net nežinau bet visi mano kiemo draugai svajojo su manimi kartu tapti gerais policininkais, mes visi žaisdavome vagis ir policininkus visada man tekdavo šherifo role aš į ja įsijausdavau taip gerai kad draugams tekdavo mane kartais net pristapdyti bet kaip ir kiekvieno vaiko svajonės greitai išblėsta ir prasideda sunki ateitis, taigi po kelerių metų baigęs Ąžuolo vidurine aš išvažiavau su broliu be jo vardas buvo Juozas į Vilniaus Universitetą, mes jautėmės nelabai jaukiai atvykę iš mažutėlio miestelio ir baisiny didmiesty bet laikui ainant apsipratome taigi tenais baigiau, vadybos bei ekonomikos pradmenis ir tolesnius mokslu, po to kažkaip vieną nakty neužmigdamas pagalvojau gal reikėtų pratesti savo svajone žinoma mano tėvai su broliu nelabai sutiko dėl rizikingo darbo bet aš sau pasakiau " Mano svajonę isipildys" tai taręs išvažiavau į Klaipėdos Policijos Akademiją ją baigiau žinoma su pagyrimų buvo sunkoka bet laikui einant baigiau, ją baigęs nusprendžiau kad reikia siekti savo svajonės ir kelias valandas pajieškojas radau sau tinkama vietele startui tai buvo nedidelis miestelis pavadinimu Mongomeris, aš susikroviau manta ir atvykau čia bet dėja pamačiau kad reikalinga Lietuvai pagalbos karuomenėja nes jieškomi nauji kariai, žinoma aš nelabai norėjau bet laikui ainant pripratau kad tai mano vienintelis šansas ir dabar sugalvojau išbandyti savo šansus.

8) Jūsų nuotrauka: Aplikaciją į karo akademiją [b]#1[/b] [Antanas_Gecys] Skin_124
9) Ką esate baigę, Išsilavinimas?: 12klasių, Universiteta ekonomikos bei verslo mokslus ir Policijos akademija.
10) Šeimyninė padėtis: Nevedes gyvenu su broliu.
11) Fizinė būklė Stipri gerai pasiruošes.
12) Psichinė būklė: Stabili.
13) Ar esate teistas?(bus patikrinta duombazėj): Ne.
13.1) jeigu teistas, už ką?: Nesu.
14) Suprantate, kad šis darbas yra pavojingas?: Taip.


Out of character


1) Vardas: Tomas.
2) Amžius: 14
3) RP patirtis: 9/10 manau.
4) Ar žinote, kad priėmus priesaiką negalima atsisakyti karininko darbo?: Taip, esu juo jau buves.
5) Ar žinote, kad korumpuotumas čia visiškai uždraustas?: Taip.

Kodas:
Perskaičiau taisykles ir su jomis sutinku.

Antanas_Gecys

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-06-22

Atgal į viršų Go down

Aplikaciją į karo akademiją [b]#1[/b] [Antanas_Gecys] Empty Re: Aplikaciją į karo akademiją [b]#1[/b] [Antanas_Gecys]

Rašyti  Arturas Tamulis Tr. 06 23, 2010 2:18 am

Sveikiname, jūsų anketa priimta. Laukite tolesnių nurodymų.

-Montgomery karinės pajėgos.

Pastabos: daug rašysenos klaidų.

Arturas Tamulis
Generolas

Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-19

https://mgkp.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume